Terug

Ariston Koolstoffilter D60GIE - 94215042

  • Artikelcode: 94215042
  • EAN: 7445952810872

Actieve, aanpasbare vlamdovende koolstoffilter voor afzuigkappen: absorbeert vet en vocht tijdens het koken. De filter voorkomt nare luchtjes in de keuken.

€ 16,99

Zet op verlanglijst

  • Afhalen in onze wtwfilter.store Tooltip Nadat je de bestelling hebt afgerond en betaald in deze webshop
  • Al meer dan 40.000 tevreden klanten
  • Gratis 365 dagen retourneren
  • Gratis bezorgd vanaf €50 binnen Nederland en België

Productomschrijving

Ariston Koolstoffilter D60GIE - 94215042

Ariston Koolstoffilter D60GIE - 94215042.

Actieve, aanpasbare vlamdovende koolstoffilter voor afzuigkappen: absorbeert vet en vocht tijdens het koken. De filter voorkomt nare luchtjes in de keuken.

Compatibele onderdeelnummers:
4006002713
4006009353
4006157046
4399990020820
50028632003
5023515300-9
50235153009
5023978600-2
50239786002
50241254007
5024585800-1
50245858001
5025001300-5
50250013005
50262506004
5026816400-6
50268164006
5029065800-9
50290658009
959502212
959506783
E3CFF57
EFF 57
EFF57
EHFC 57
EHFC57

Geschikt voor:
Ariston 55045230000
Ariston 55045240000
Ariston 55045250000
Ariston 55045280000
Ariston 55063090000
Ariston 70181090000
Ariston 70245670000
Ariston 70245680000
Ariston 70245690000
Ariston 70245700000
Ariston AH6F
Ariston AH6FE
Ariston AH6FEIX
Ariston AH6FETF
Ariston AH92F
Ariston AH92FM
Ariston AH92FME
Ariston AH9F
Ariston AHSAM
Ariston AHSAME
Ariston AHSF
Ariston AHSFE
Ariston AQ045231049
Ariston AQ045241050
Ariston AQ045251051
Ariston AQ045281058
Ariston AQ155520000
Ariston C100BW
Ariston C60AR
Ariston C60ARW
Ariston C90BWJENNY
Ariston C90W
Ariston CDH61
Ariston CHA2BWNUK

Ariston CHA2WUK
Ariston D60GIE
Ariston D60SE1
Ariston D60SEBK
Ariston D60SEBR
Ariston D60SEE
Ariston D60SEOW
Ariston D60SEWH
Ariston DUM0606033
Ariston DUM0606034
Ariston DUM0606035
Ariston DUM0606039
Ariston DUM0606040
Ariston DUM0606041
Ariston DUM0606042
Ariston DUM0606063
Ariston DUM0606069
Ariston DUM0606075
Ariston DUM0606089
Ariston DUM0606096
Ariston DUM0606106
Ariston DUM0606118
Ariston DUM0606119
Ariston DUM0606121
Ariston DUM0606122
Ariston DUM0606123
Ariston DUM0606124
Ariston DUM0606137
Ariston SCH60

Product tags

Vergelijk producten Verwijder alle producten

You can compare a maximum of 3 products

Hide compare box
Ariston Koolstoffilter D60GIE - 94215042

Ariston Koolstoffilter D60GIE - 94215042

€ 16,99

Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergen Meer over cookies »